POZNAJ NAS BLIŻEJ

Kilka słów
o AKADEMII JA

Akademia JA Jest efektem spotkania się kobiet pełnych pasji do tego, co robią: Agnieszki Zielonki i Iwony Żbikowskiej.

Zawodowo łączą umiejętności psychologa (Agnieszka Zielonka jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie psychologii), marketingowca (Iwona Żbikowska ukończyła studia na kierunku zarządzanie i marketing), trenera, coacha, supervisora, falicytatora i przedsiębiorcy. Prywatnie są mamami, dzięki czemu praca nad rozwojem emocjonalnym dzieci jest im bliska nie tylko biznesowo. W Akademii JA zajmują się zarówno rozwojem osobistym, jak i biznesowym. Propagują metody coachingowe oraz wdrażają nowatorskie rozwiązania trenerskie. Ich wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, a także znajomość programu nauczania w szkołach pozwoliły im zaobserwować, że obszar ludzkich emocji jest niewystarczająco wspierany na wczesnym etapie rozwoju. Dlatego stworzyły wyjątkowy program do pracy z emocjami dzieci i młodzieży („Oto JA” oraz „JA czyli kto?”) . Z powodzeniem szukają rozwiązań na duże i małe problemy najmłodszych wierząc, że to, co najważniejsze dzieje się w naszych domach i rodzinach. O rozwoju myślą systemowo – uważają, że w pełni wzrastamy, jeśli rozwijamy się całościowo. Z tego powodu, poza zajęciami dla dzieci, oferują także zajęcia dla rodziców dla pełnego rozwoju rodziny.

Wiele pomysłów rodzi się u Agnieszki i Iwony z pasji, a przekute w działanie, na szczęście pasją pozostają. Tak dzieje się z Ośrodkami Akademii JA, które współtworzą z wieloma wspaniałymi ludźmi w Polsce. Wiara w ludzi, ich otwartość i jakość relacji międzyludzkich to coś, co pozwala im tworzyć, kreować, działać i ….przyjaźnić się.

KTO ZA TYM STOI?

Poznaj Naszych
Trenerów

TRENER SIMULTEO

Kamila Kucwaj

Założycielka i właścicielka Pracowni Rozwoju Osobistego Simulteo oraz pierwszego w Krakowie Ośrodka Akademii JA. Zafascynowana ideą Porozumienia Bez Przemocy (NVC)

TRENER SIMULTEO

Katarzyna Łopata

Certyfikowana trenerka programów rozwojowych Akademii JA. Zainteresowana psychologią Gestalt

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Nasze opinie
oraz referencje

Co o Akademii JA mówią dzieci

„JA mnie nauczył, że wszystkie emocje są fajne”

„Warto się uczyć o emocjach bo wtedy będziemy umieli się opanować i nic nam się nie stanie”

„Nauczyłem się, że nie warto się słuchać złości, ale czasami warto się słuchać strachu”.

„JA mnie nauczył, że emocje są potrzebne, czasami nie trzeba się tak przejmować i trzeba wierzyć w siebie”.

„Najbardziej podobały mi się historie z przygodami JA, były bardzo ciekawe i nauczyły mnie, że wszyscy mają jakieś emocje”.

Referencje

prof. Ireneusz Krzemiński

POBIERZ 

Referencje

prof. Izdebski

POBIERZ 

Referencje

dr. M.Marmola

POBIERZ